naprawa laptopow appleMacBook to seria popularnych laptopów Apple, pierwsza seria została wprowadzona na rynek w maju 2006. MacBook bazuje na procesorze Intel Core 2 Duo i dostępny jest w dwóch konfiguracjach zegara: 2.1 GHz oraz 2,4 Ghz. W przeciwieństwie do poprzednika, który dostępny był jedynie w kolorze białym, MacBook dostępny był w kolorach czarnym lub białym, lecz produkcję czarnych wstrzymano po wprowadzeniu modelu Unibody. MacBook towarzyszy linii profesjonalnych laptopów MacBook Pro. W 2011 roku Apple zakończyło produkcje MacBooków. natomiast w roku 2015 Apple wznowiło serię MacBook i dodała do niego wersję 12" w czterech kolorach: srebrnym, szarym, złotym i rose gold. Nowy MacBook pozbawiony został wentylatorów, na co pozwoliła implementacja procesora Intel Core M.

Kolejną serią laptopów Apple to MacBook Air czyli ultra lekką serią komputerów osobistych. Aby zmniejszyć rozmiary i wagę komputera firma Apple postanowiła zrezygnować z części komponentów i tak MacBook Air jest pierwszym notebookiem Apple od czasów PowerBooka 2400c bez wbudowanego napędu CD/DVD. Nie posiada również portu FireWire, ethernet  wejścia liniowego, slotu kart pamięci oraz gniazda blokady Kensington. Zastosowana została bateria wewnętrzna która jest niewyjmowalna, natomiast pamięć RAM jest zintegrowana z płytą główna komputera. Procesor pierwszego Aira był specjalnie projektowany, aby zajmował o 60% mniej miejsca niż oryginalny Core 2 Duo. MacBook Air był pierwszym komputerem Apple z opcjonalnym dyskiem SSD. Podobnie podobnie jak MacBook Pro obudowa laptopa jest wykonana z jednego kawałka aluminium, 

MacBook Pro to linia profesjonalnych laptopów Apple to następca modeli z serii PowerBook G4 i jest jednocześnie pierwszym komputerem przenośnym Macintosh, który używa intelowskiego 64-bitowego dwu oraz czterordzeniowego procesora Intel Core i5 oraz i7.


Jak każdy komputer również i te  wcześniej czy później trafiają do nas z różnorakimi dolegliwościami , w naszym serwisie naprawiamy między innymi :

  • naprawa po zalaniu,
  • naprawa płyty głównej,
  • naprawa po upadku (np. wymiana matrycy ekranu, wymiana obudowy, wymiana zawiasów)
  • naprawa płyty głównej (wymiana BGA, naprawa przetwornicy itp)

naprawiamy miedzy innymi laptopy:

  • Apple MacBook 12,
  • Apple MacBook Air 11, MacBook Air 2010, MacBook Air 13,
  • Apple MacBook Pro 13, MacBook Pro 13 2016, MacBook Pro 15, MacBook Pro 15 2016, MacBook Pro 17, MacBook Pro Retina 15,
  • Apple PowerBook G4 12, PowerBook G4 15, PowerBook G4 17 SuperDrive,
  • Apple iBook 12, iBook 14, iBook 14 SuperDrive.Naprawa Apple


Twój koszyk jest pusty!