serwis laptopow samsungKomputery przenośne Samsunga swego czasu były sprzedawane w Polsce, ale nie spotkamy ich na półkach sklepowych od ładnych kilku lat. Nie zmienia to jednak faktu, że producent ten co chwila wprowadza na rynek nowe modele laptopów.

Samsung dokonał istotnego odświeżenia swojej oferty laptopów – do sprzedaży trafi Samsung Galaxy Book Flex 2 (także w wariancie z modemem 5G) oraz Galaxy Book Ion 2 i Notebook Plus 2. Wszystkie sprzęty to bardzo proste pod względem wyglądu konstrukcje, które zaoferują spore możliwości w kontekście mobilności i łączności.

Trzy nowe laptopy Samsunga zostały zaprojektowane głównie pod kątem odpowiedniej mobilności – potwierdza to certyfikat Intel Evo, który został przyznany każdemu z nowych modeli koreańskiego koncernu.

Zdecydowanie najciekawszym z premierowych sprzętów jest Samsung Galaxy Book Flex 2. To laptop o konwertowanej charakterystyce, z dotykowym ekranem typu QLED o przekątnej 13,3 lub 15,6 cala, wyświetlającym obraz w rozdzielczości FullHD. Dzięki specjalnemu zawiasowi ekran może obracać się w zakresie 360 stopni, a na wyposażeniu laptopów znajdziemy rysik Samsung S Pen, który z pewnością uprzyjemni obsługę tego sprzętu.

Naprawa Samsung


Twój koszyk jest pusty!