Naprawa Wii, Serwis Wii,Wii to konsola która została zaprojektowana przez japońską firmę Nintendo. Początkowo znana pod nazwą Revolution jest następcą konsoli Nintendo GameCube. Konsola na wyposażeniu posiada bezprzewodowy kontroler tzw. Wiilot, który może być używany jako urządzenie wskazujące i może wykrywać ruch w trzech wymiarach. Nowością jest usługa WiiConnect24, która pozwala na otrzymywanie wiadomości i uaktualnień za pośrednictwem Internetu. Konsola Wii jest aktualnie najmniejszym stacjonarnym systemem Nintendo, mierząc 44 mm szerokości, 157 mm wysokości i 215,4 mm długości ,są to wymiary podobne do trzech standardowych pudełek DVD położonych obok siebie. Konsola waży 1,2 kg, co oznacza, że jest najlżejszą spośród trzech konsoli siódmej generacji. Konsola może stać zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Ciekawostką jest kompatybilność konsoli ze wszystkimi grami na Nintendo GameCube i z większością urządzeń GameCube. Zostało to osiągnięte między innymi dzięki slotowi na płyty, który akceptuje również dyski z grami GameCube, czterema portami dla kontrolerów GameCube i dwoma slotami na karty pamięci GameCube. 

Konsola Wii została wyposażona w procesor PowerPC "Broadway" wykonany w technologii 90 nm, o szybkości 729 MHz a zastosowana grafika to  ATI "Hollywood" GPU również w technologii 90 nm taktowany na 243 MHz konsola posiada 88 MB pamięci głównej oraz 3 MB pamięci na tekstury.


Niestety jak wszystkie konsole również i Wii nie jest bezawaryjne co prawda większość usterek pośrednio lub bezpośrednio są wynikiem działania użytkownika niemniej jednak naprawiamy większość usterek tej konsoli jak np:


  • reballing układu GPU oraz CPU
  • wymiana lasera 3350
  • naprawa układu zasilania
  • wymiana napędu DVD-ROM
  • wymiana gniazda karty pamięci
  • naprawa  konsoli po nieudanej modyfikacji (brisk lub semi-brick)

Naprawa Wii


Twój koszyk jest pusty!