praca

Współpraca

Oferta współpracy kierowana jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w zakresie elektroniki użytkowej a którzy chcieli by dodatkowo zwiększyć swoje zyski dzięki rozszerzenie zakresu swojej działalności poprzez zaoferowanie dodatkowo profesjonalnych usług w zakresie serwisu.
W ramach współpracy zapewniamy:
  • Wsparcie serwisowe naszych specjalistów którzy w razie pytań chętnie Ci pomocą. Jeśli będziesz miał pytania natury technicznej, będziesz próbował coś naprawić samodzielnie i staniesz w miejscu – zadzwoń zapytaj pomożemy.

  • Zapewniamy możliwość płatności w odroczonym terminie a każdy partner jest traktowany u nas indywidualnie co pozwoli rozwinąć Ci rozwinąć skrzydła i wynegocjować najlepsze warunki współpracy. U nas nie musisz płacić z góry a potem czekać na klienta My to rozumiemy i nie naciskamy !

  • Rozumiemy że w serwisie jest jak w życiu czasem lepiej czasem gorzej , dlatego indywidualnie rozmawiamy i od razu dajemy Ci zarobić. Nie stosujemy okresów przejściowych lub sztywnego obrotu wymaganego aby otrzymać rabat jak to ma miejsce u wielu innych firm. U nas od początku jesteś traktowany jak Profesjonalny , Rzetelny , Partner.

  • W ramach współpracy zapewniamy materiały eksploatacyjne i promocyjne jeśli chcesz być tylko punktem odbioru jeśli natomiast chcesz występować pod własną marką to również Ci to umożliwiamy i nie zakładamy naszych plomb, po naprawach nie zostawiamy żadnych śladów, więc możesz bez problemu podpisać się pod naprawionym u nas sprzęcie jako Twoja firma, 

Zapraszamy do kontaktu. 515-200-615

Współpraca


Twój koszyk jest pusty!